Uwaga! Przekształcamy się!

Szanowni klienci oraz kontrahenci informujemy iż z dniem 16 maja 2017 roku nasza firma: Koltex Sp. z o.o. z siedzibą w Kolbuszowej przekształciła się w spółkę komandytową o nazwie Koltex Plastic Recycling Systems spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa( nazwa skrócona to: Koltex PRS Sp. z o.o. Sp. k.).
Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w poniższych załącznikach oraz u pracowników firmy Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. Sp. k.  .

Jednocześnie informujemy, iż w związku ze zmianą nazwy nastąpiło uruchomienie nowej domeny internetowej pod, którą to domeną będzie funkcjonowała strona internetowa firmy Koltex PRS Sp. z o.o. Sp. k. (obecnie jest ona w trakcie opracowywania). Dodatkowo pragniemy poinformować, iż wszystkie dotychczasowe adresy mailowe służące do kontaktu z pracownikami naszej firmy wciąż pozostają aktywne aby nie zaburzać komunikacji z naszymi klientami i kontrahentami. Wszystkie wiadomości e-mail wysyłane z firmy Koltex PRS Sp. z o.o. Sp.k będą następowały z nowej domeny internetowej koltexprs.com pod, której adresem pojawi się wkrótce nowo budowana strona internetowa. Jednocześnie informujemy również o nowym logotypie firmy, który jest zamieszczony powyżej.

# Zawartość pliku Rodzaj pliku Wielkość pliku Link do pobrania
1 Oświadczenie odnośnie przekształcenia PDF 340 KB
2 Wyciąg z KRS potwierdzajacy wpis o przeksztaćłeniu PDF 20 KB